Sprawy rodzinne – alimenty, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska
[cq_vc_separator titleas=”icon” icon_fontawesome=”fa fa-paperclip” bgcolor=”#333333″ fontcolor=”#ffffff”]

Do naszej kancelarii możecie Państwo się zwrócić w celu fachowego doradztwa i prowadzenia spraw z zakresu prawa rodzinnego, do których należą najczęściej sprawy o:

– alimenty (dla dziecka, byłego małżonka)
– ustalenie kontaktów z dzieckiem
– powierzenie, ograniczenie i pozbawienie władzy rodzicielskiej
– ustalenie ojcostwa i macierzyństwa

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego wymagają odpowiedniego podejścia i wrażliwości, gdyż z uwagi na swój charakter różnią się od „zwykłych” spraw cywilnych. Bardzo często takim postepowaniom towarzyszą emocje, w szczególności, jeśli sprawa dotyczy wspólnego dziecka rozchodzących się rodziców. Należy pamiętać, że w postępowaniach dotyczących władzy
rodzicielskiej i kontaktów to właśnie dobro dziecka jest nadrzędną wartością, którą powinien kierować się Sąd rozpoznający sprawę. Najczęstszymi natomiast sprawami z zakresu prawa rodzinnego są sprawy w przedmiocie alimentów na rzecz dziecka, dotyczące ustalenia ich wysokości, ewentualnie ich podwyższenia lub obniżenia.

W każdej sprawie rodzinnej, z uwagi na jej specyfikę i towarzyszące emocje, warto skorzystać z usług doświadczonego adwokata. Kancelaria adwokata Krystiana Castillo Morales zapewnia profesjonalną pomoc prawną we wszelkich sprawach z zakresu prawa rodzinnego, gwarantując odpowiednie podejście i przygotowanie, bardzo potrzebne w tego typu sprawach.

[cq_vc_separator titleas=”icon” icon_fontawesome=”fa fa-paperclip” bgcolor=”#333333″ fontcolor=”#ffffff”]
Top

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ