Prawo Karne
[cq_vc_separator titleas=”icon” icon_fontawesome=”fa fa-paperclip” bgcolor=”#333333″ fontcolor=”#ffffff”]
Obsługa prawna małych firm i byłych przedsiębiorców

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, niewielką firmę i potrzebujesz pomocy w bieżącej obsłudze prawnej? Trafiłeś na nierzetelnego kontrahenta i jesteś zmuszony dochodzić swoich należności lub sam zostałeś pozwany i czeka Ciebie sprawa w sądzie? Nie jesteś pewien, jak napisać dobrą i bezpieczną umowę? Masz wątpliwości związane z umową i chciałbyś ją zaopiniować przed podpisaniem? Lub też zakończyłeś już działalność gospodarczą, jednak w dalszym ciągu masz niezałatwione sprawy z czasów działalności i problemy z tym związane?

W takich przypadkach niewątpliwie warto zwrócić się do rzetelnej i profesjonalnej kancelarii, w celu zasięgnięcia fachowej pomocy prawnej oraz uniknięcia lub pogłębienia problemów. Z doświadczenia wiemy, że
niejednokrotnie konsultacja z adwokatem przed zawarciem umowy pozwala uchronić przedsiębiorcę przed negatywnymi skutkami w przyszłości oraz uniknięciu często kosztownych sporów sądowych. Również na etapie postępowań sądowych, korzystanie z pomocy profesjonalnego pełnomocnika, znającego się na procedurze i problematyce prawnej, zwiększa szansę na pozytywne zakończenie sprawy.

Nasza kancelaria zapewnia kompleksową obsługę osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz niewielkich spółek. Zajmujemy się także sprawami byłych przedsiębiorców, którzy w dalszym ciągu potrzebują pomocy prawnej w związku z wcześniej prowadzoną działalnością. Zapewniamy doradztwo prawne, rozmowy oraz mediację z kontrahentami, jak również reprezentację w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.

W jaki sposób możemy pomóc?

– sporządzanie i opiniowanie umów w obrocie gospodarczym (np.
umowy o roboty budowlane, o dzieło, wykonania określonych prac,
leasingu, najmu, dzierżawy, sprzedaży itd.);
– sporządzanie adwokackich wezwań do zapłaty i reprezentowanie na
etapie przedsądowego dochodzenia należności;

– prowadzenie spraw o zapłatę oraz odszkodowania;
– reprezentowanie przed sądami i urzędami;
– reprezentowanie wierzycieli i dłużników w toku postępowania
egzekucyjnego.

[cq_vc_separator titleas=”icon” icon_fontawesome=”fa fa-paperclip” bgcolor=”#333333″ fontcolor=”#ffffff”]
Top

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ